Я – Дерлеменко Анастасія, репетитор математики, співзасновник OAD training та Соціальних репетиторських курсів в м.Буча. Свій репетиторський шлях почала в університеті: допомагала дітям виконувати домашні завдання. Після закінчення КНУ імені Тараса Шевченка вступила до аспірантури і там зрозуміла, що покликана бути практиком та працювати з дітьми.

Перші серйозні кроки до професійного репетиторства дались мені нелегко. Крім чоловіка та батька мене ніхто не підтримував. Близькі і друзі вважали, що я все одно повернусь в аспірантуру, адже репетитор – це «несерйозна» робота…

Як я стала репетитором

Мені знадобився якийсь час щоб перейти в репетиторство повністю. Дуже швидко зрозуміла, що скласти конкуренцію аксакалам в традиційному репетиторстві буде непросто та почала левову частку часу навчати учнів  on-line. Географія моєї діяльності налічує більше 10 країн світу. І лише після «іноземного» досвіду почала зростати кількість учнів в Україні. 

Катастрофічно не вистачало професійного спілкування та обміну досвідом тому багато часу проводила в інтернеті в пошуках бодай якоїсь інформації стосовно того, як бути репетитором, як вчити правильно. В цих пошуках я знайшла Олександру Руденко та її сайт. Звідти, власне, почався мій професійний розвиток: вебінари, професійні зустрічі, вивчення методик тощо.

Із зростанням мого рівня зростала й кількість учнів, росли й мої амбіції. В реалізації яких мені дуже допомогла Національна Асоціація Репетиторів.  Саме після плідного навчання у професіоналів відкрила для себе нові горизонти та почала замислюватись про масштабування своєї діяльності.

Одного ранку я прокинулась з твердим переконанням, що прийшов час. Коли приходить час – все складається само собою. Знаходяться потрібні люди і ресурси.  Поспілкувавшись із колегами, батьками потенційних учнів та представниками різних благодійних організацій зрозуміла, що Соціальним репетиторським курсам бути.  Цей проект покликаний зробити якісну освіту доступною кожній дитині, незалежно від фінансового і соціального статусу шанс є у будь-кого. Будь хто, може звернутись до нас за допомогою і отримати її. Власне в цьому вся моя місія.

Створення власного освітнього комерційного проекту

Паралельно почала працювати над створенням власного освітнього комерційного проекту.  Робота над його розвитком триває досі. Адже немає межі ідеалу.  Наразі суть проекту полягає в тому, щоб:

  • увібрати найпрогресивніші працюючі методики, об’єднавши дітей в продуктивні групи,
  • навчити їх вчитися,
  • самостійно розбиратися в проблемних питаннях, с
  • кладати алгоритми дій,
  • об’єднуватись в команди задля отримання найвищого результату для усіх учасників групи.

Поява на світ цього проекту – моя головна подія на репетиторській ниві.

Я пишаюсь тим, що

Я пишаюсь тим, що за 3 роки репетитором навчала більше 100 учнів, що мої випускники навчаються в Німеччині, Великій Британії, Канаді, США, Швейцарії.  Великою перемогою було 175 балів на ЗНО за два тижні з дитиною, рівень знань якої відповідав 6 класу.
Головна моя риса в тому, що щиро вірю в кожного учня, не здаюсь, навіть, коли учні здаються. Я вірю в те, що кожен  може усе, що забажає. Тому постійно мотивую у кожному учні бажання до праці над собою, до поставлення найвищої мети, до досягнення максимально можливих результатів.  Дивно, але це працює. І діти справді починають працювати більше, думати більше, вірити в себе. Це надихає і їх батьків.

Моя робота має лише один мінус: бачиш крізь учня більше ніж хочеться, що його оточує і через що доводиться проходити.

Колегам хочеться побажати розвитку, віри в себе, реалізації амбіцій та мрій. І обов’язково пам’ятати, що той, хто вчить інших – постійно вчиться сам.

Хочу запросити на вебінар Успішне репетиторство online, де буду ділитися своїм досвідом. Реєструйтеся