Клуб репетиторів радо вітає успішні освітні проекти додаткової освіти. Сьогодні у нас в гостях успішний проект підготовки до ЗНО ZNOUA, який представляє Юліана Зелена.

Юліана — філологиня, випускниця КНУ ім. Т. Шевченка, більше трьох років очолює відділ онлайн-викладачів в освітній компанії ZNOUA (у якому станом на 2019 рік 20 викладачів). За 5 років підготувала до ЗНО з української мови й літератури, а також англійської мови більше 150 учнів, серед яких найбільше пишається тими, хто склав на 199.5 і 199; сама здобула 200 з української в 2016 році. Окрім викладання, цікавиться художнім перекладом з англійської, йогою, класичною літературою, дотримується здорового способу життя. Своїми сильними сторонами вважає невгамовну допитливість, організованість, вміння слухати й пояснювати складне простими словами. Вірить в онлайн-освіту, силу знань і в те, що будь-яка справа, зроблена з любов’ю, приносить чудові результати!

Яким був ваш шлях у викладанні та компанії ZNOUA?
Клуб Репетиторів
Коли була студенткою 3 курсу, почала вкладати в групах, викладання захоплювало й надихало. Компанія завжди опікувалася професійним зростанням своїх викладачів. Були тренінги, багато різних і корисних.

Потім з’явився відділ онлайн-викладання. Все треба було починати з нуля. Складні завдання найцікавіші.

Моє місце в компанії ZNOUA змінилося з викладача до керівника відділу онлайн-викладачів.
Юліана Зелена

Що найскладніше в такому зростанні?
Клуб Репетиторів
Не завжди гарний викладач може стати гарним керівником. Це зовсім інша робота. Мені було непросто зрозуміти і здійснити цей стрибок у кар’єрі. Дуже допомагали колеги й власники компанії. Велике дякую Тетяні Герасимовій за підтримку та віру в мене.
Юліана Зелена

Як починалась компанія ZNOUA?
Клуб Репетиторів
Підготовка до тестів саме зі ЗНО була одним з проектів MBAStrategy Початок був у 2013 році. 4 викладачі з різних предметів: математики, англійської та української мови і історії створили курси, розробили свою методику підготовки до ЗНО і стали працювати з групами в Києві. Експеримент дав результати і виявився досить вдалим. Нові ідеї і постійне прагнення творчості призвело до того, що наразі ZNOUA працює у чотирьох районах м. Києва, має філіал у Харкові та онлайн-відділ. За 5 років підготовлено більше 4000 учнів аудиторно та онлайн.
Юліана Зелена

Яким є колектив ZNOUA сьогодні? Як потрапити у ваш колектив?
Клуб Репетиторів
Колектив постійно оновлюється, розширюється, поповнюється молодими і завзятими викладачами. Компанія ZNOUA серйозно ставиться до того, хто саме і як буде навчати. Ми проводимо відбір за знанням предмету, тестуємо кандидатів, проводимо співбесіду і одна з вимог – пробний урок з живою аудиторією. Дуже важливо не лише що говорить викладач, але і як він це робить. Як він переформульовує і доносить до кожного учня матеріал. По людині і її поведінці стає зрозумілим, чи може вона стати частиною ZNOUA.

Потім випробувальний місяць, взаємовідвідування занять, оволодіння методикою, підсилення сильних сторін і робота з зонами зростання.
Юліана Зелена

Які програми підготовки до ЗНО у компанії?
Клуб Репетиторів
Ми створили власну методику підготовки до різних предметів, спираючись на офіційні державні програми. Підготовка до ЗНО потребує не повного об’єму матеріалу, що викладається у школі, тому ми розробили програми з урахуванням специфіки ЗНО відповідних предметів і термінів тривалості курсів.

До речі у нас є послуга з консультування абітурієнтів щодо складання ЗНО, обрання вишів, особливостей підрахунку балів тощо. Наші викладачі постійно у курсі змін щодо ЗНО і готові надати актуальну інформацію.
Юліана Зелена

Компанія ZNOUA піклується про професійний рівень своїх викладачів. Як саме це відбувається?
Клуб Репетиторів
Так. До нас постійно приходять нові викладачі, яких ми навчаємо всього, що знаємо самі. Також підтримуємо рівень більш досвідчених. Спочатку ми навчали лише тих викладачів, що працювали у компанії, а потім створили курс TeachOn, який доступний всім, хто хоче навчати професійно і натхненно.
Юліана Зелена

До речі, 24-30 червня відбудеться літня школа викладання TeachOn online 2019 для тих, хто хоче дізнатися більше про:

  • ефективні методики навчання сучасних підлітків
  • створення візуальних матеріалів: інфографік, майнд-мепів тощо
  • використання новітніх онлайн-ресурсів на уроках
  • способи мотивації на основі психотипів учнів (за методикою DISC)
  • можливості викладання онлайн: індивідуально та в групах

Вона проходитиме онлайн – 5 вебінарів, також будуть доступні записи. Спікерами будуть методисти ZNOUA. Можна отримати сертифікат.


Про що ви мрієте?
Клуб Репетиторів
Охопити більше учнів, допомогти їм побачити красу навчання. Мрію про філіали у Львові, Одесі, Дніпрі. Нам є чим ділитися і куди зростати. Дуже хочеться вплинути на шкільну освіту й створити навчальний простір для сучасних дітей.

Впливати і покращувати освіту – наша заповітна мрія в ZNOUA.
Юліана Зелена